decoDoma potahy na křesla

S napínacími potahy od decoDoma máte skvělou možnost jednoduše „přestrojit“ vaše starší křeslo a dát mu nový modernější vzhled. V celé nabídce potahů na všechny druhy křesel naleznete opravdu atraktivní potahy, které si můžete vybrat snadno podle barvy a doladit si tak celkem jednoduše obývací pokoj.

Prohlédnout potahyna decoDoma

Potah na křeslo nebo sedačku – nový nábytek během okamžiku od decoDoma

Řekněme, že jste obývák předělali, nakoupili nový úložný nábytek v nějakém odstínu dřeva, vymalovali stěny do nového odstínu barvy a nyní chcete doladit i vaše křesla nebo sedačku aby vše harmonicky ladilo. Kupovat nový sedací nábytek se vám nechce, není to pravda levná záležitost a to starší křeslo máte přece jen tak rádi. Ale  do modernějšího nového obýváku se již nehodí. Pak přijdou na řadu nové bielastické potahy, které snadno natáhnete do všech stran a tím se dokonale přizpůsobí vašemu křeslu.

Potahy na sedací soupravy zakoupíte v obchodě decoDoma

Kvalitní potahy nejen na křesla se vyrábějí ve Španělsku a v Itálii a procházejí certifikací. Jsou pratelné a odolné – nemusíte mít obavy z her dětí či domácích mazlíčků.

Výrobce potahů Výrobce potahů Gaico

Napínací potah natáhnete na sedací nábytek během chvilky, není to nic těžkého a zvládne to člověk během pár minut úplně sám. Potah se přizpůsobí tvaru křesla a dokonale tak obalí celý povrch.

 

Pokud máte pochybnosti, zda nový potah bude dokonale na křesle sedět, stačí si pořídit ještě molitanový upínací váleček, díky kterému pak potah skvěle sedne. Nestane se pak, že při sedu potah posunete.

decoDoma má v sortimentu také další řady kvalitních potahů – potahy na sedací soupravy, židle nebo třeba taburety.

Inspirujte se barvou potahu a vyberte si nový potah na křeslo, který se vám líbí.

Prohlédnout potahyna decoDoma

 

Doporučení prodejci potahů:

Prodejce potahů - 4Home - potahy na sedací soupravy, křesla nebo židle

Potahy na sedací nábytek od Blancheporte - potahy na křesla , pohovky

Velký výběr napínacích potahů naleznete u prodejce decoDoma - elastické potahy na židle, sedačky, křesla

Potahy na sedací soupravy, židle a křesla od Dekortextilu

Prodejce napínacích potahů nejen na sedací soupravy